Wieść o odbudowie Gadu-Gadu dość szeroko odbiła się echem w necie i powraca co jakiś czas, gdy ogłaszamy kolejne etapy rozwoju komunikatora. Za nami crowdfunding, a przed nami duże wyzwanie w rozwoju polskiego brandu. Nie tylko o przyszłości, ale i historii GG opowiedziałem na zaproszenie kanału YT „FormatC:”. Zapraszam do obejrzenia:
Tag: Gadu-Gadu
Wywiad dla Polskiego Radia o GG
Praca nad powrotem kultowej polskiej marki GG (Gadu-Gadu) to jedno z największych wyzwań. O tym, jak dzisiaj wygląda sytuacja, czym ma być GG opowiedziałem podczas wywiadu dla Polskiego Radia Czwórka w audycji Piotra Pilewskiego „Technologicznie mówiąc”. Dziękuję za zaproszenie i zachęcam do posłuchania, obejrzenia:
Rozpalmy Gadu-Gadu
“Rozpalmy Gadu-Gadu!” – pod tym hasłem rozpoczęła się w pierwszym dniu wiosny kampania zapowiadająca finansowanie społecznościowe najpopularniejszego polskiego komunikatora. A ja… po 10 latach przerwy powróciłem do tworzenia wizerunku Gadu-Gadu (GG). Pamiętasz polski komunikator GG? 🌞 🌞 🌞 Może to na nim miałeś/miałaś swoje pierwsze gadu-gadu ze swoją połówką? Pamiętasz dźwięk wiadomości Gadu-Gadu i kultowe…
Panie Generale, dziękuję
To była sobota, chyba końcówka 2007 roku. Zadzwonił do mnie podejrzanie prosty nr tel komórkowego. Spokojny głos w słuchawce: – Generał Hermaszewski z tej strony – oniemiałem. Tak zaczęła się moja znajomość z pierwszym Polakiem w kosmosie, który dzisiaj odszedł na wieczną wartę. Generał zadzwonił do mnie, gdy dowiedział się, że planuję zrobić dla komunikatora…



